Liposukce

Liposukce, liposukce bez bolesti a skalpelu - Praha 9 Nedaří se vám zhubnout? Bezbolestná liposukce vám vrátí vaši štíhlou postavu. Bezbolestná liposukce je výhra nad věkem a tloustnutím. Liposukce Vás zbaví nadbytečného tuku šetrně. Je to zdravé hubnutí. Nepomáhají Vám diety a trápíte se? Dieta Vám pomůže jen na chvíli, ale pak se objeví jojo efekt? A navíc nemáte tak silnou vůli, abyste mohla vydržet tak dlouhé hladovění?

Když si odmyslíme všechny „zázračné“ pilulky, čaje či koktejly, po kterých údajně zhubneme naprosto bezpracně, zbývají nám staré dobré osvědčené metody – upravit jídelníček a začít pravidelně cvičit. Zní to velmi jednoduše, ale i když dodržujete režim a cvičení, tak to jde pomalu a nakonec to vzdáte. Co tedy s tím? Propojte to s nabídkou našich komplexních liposukčních metod a získejte postavu, se kterou budete spokojeni. Liposukce trvá několik desítek minut a opakuje se několikrát po sobě. Efekt je znatelný velmi brzy a vy ze sebe již po několika ošetřeních začnete mít mnohem lepší pocit.

Kromě krásnějšího těla vám tedy návštěva u nás Vám pomůže i ke zlepšení zdravotního stavu vašeho těla.

Nabízíme Vám několik typů liposukce, dle Vašich individuálních potřeb:

Nejčastěji ošetřovaná místa:

S výběrem ošetření Vám rádi poradíme.

  • boky, břicho, hýždě, stehna, paže
  • špíčky u kolen, pod podprsenkou

Doporučujeme navštěvovat liposukční terapii pravidelně, abychom dosáhli požadovaného efektu.
Pro dlouhodobý efekt je stejně dodržet doporučený režim.

Mohlo by Vás zajímat
Logo Dana Scholleová

Připravili jsme pro Vás nové, moderní a přehlednější stránky na bezbolestnou liposukci, odstranění celulitidy, epilaci těla, mikrojehličkovou mezoterapii: www.Beauty-you.eu

Facebook Kosmetický salon a studio hubnutí Beijaflor

Dana Scholleová
Beauty studio
+420 777 858 647

Mladoboleslavská 425
197 00 Praha 9 – Kbely
E-mail: info@hubnuti-kosmetika.cz

Kosmetický salon

© 2021 Dana Scholleová

grafika a web | www.esluzby.net