Kryolipolýza zmražením tukových buněk

Liposukce – záda, boky, břicho, hýždě, stehna, lýtka, paže pomocí kryolipolýzy – zmražení tukových buněk

Kryolipolýza zmražení tukových buněk vás zbaví tuku navždy a bez bolesti.

Kryolipolýza - reference ošetření, Praha

Délka procedury 45 minut / 1 nasátí
Po ošetření Žádná omezení
Opakování 1x za 6 týdnů na stejném místě nebo za 14 dní na jiném místě
Cena 1600 Kč / 1 nasátí

Kryolipolýza - reference ošetření, Praha

Více informací o kryolipolýze na novém webu nebo zde

Jaké problémy pomocí kryolipolýzy řešíme?

 • Kryolipolýza - proces zmražení tukových buněk, Praha 2, Beauty studio Dana Kryolipolýza Vás účinně zbaví tuku na problémových partiích, kde jiné metody nepomáhají! Díky svým výborným výsledkům se jako jediná přibližuje klasické liposukci.

Pro koho je kryolipolýza vhodná?

 • slečny, ženy i muže od 15 let, kteří mají problémy s tukovými polštáři na místech, kde cvičení nepomáhá a současně potřebují zpevnit pokožku.

Nejčastější ošetřované oblasti kryolipolýzou

 • Kryolipolýza - průběh vyšetření, Im FIT Esthetic Center, Praha 9 břicho
 • boky
 • stehna
 • hýždě

Výhody, které kryolipolýza nabízí

 • Hubnutí, zmražení tukových buněk, kryolipolýza - i takto se hubne bezbolestná a vyrovná se klasické liposukci – snížení objemu minimálně o 25%
 • první účinky se dostaví už během 4 týdnů
 • zákrok Vás téměř nijak zdravotně neomezuje – je tedy velmi pohodlný
 • TRVALE odstraní tukové polštáře!

Kryolipolýza - princip zmražení tukových buněk, Praha 9

Délka a cena ošetření

 • Délka procedury: od 45 do 90 minut dle ošetřované partie
 • Cena procedury: 1400,- Kč za jedno nasátí

Kryolipolýza je bezbolestná a účinná liposukce zmražením tukových buněk, která Vás účinně zbaví tuku na problémových partiích, kde jiné metody nepomáhají! Nahání Vám běžná liposukce strach? Už žádné chirurgické zásahy! Kryolipolýza je nový revoluční způsob hubnutí, díky kterému se jednoduše a snadno zbavíte přebytečného tuku!

Opravdu zabírá, právě proto kryolipolýza získává velkou oblibu po celém světě a denně ji podstupují desítky žen i mužů. Zkuste zmražení tukových buněk i Vy! Díky svým výborným výsledkům se jako jediná přibližuje klasické liposukci.

Celý princip se skrývá ve zmražení tukových buněk na chladící teplotu až -10 °C, během kterého dochází ke krystalizaci lipidů. Při zmražení tukových buněk dochází k apoptáze, tedy k odumření a rozpadu tukové buňky, aniž by byla jakkoliv poškozená okolní tkáň.

Délka procedury kryolipolýzy

1x nasátí 45 minut

Ošetření zmražení tukových buněk

1x za 14 dní lze nasát jinou oblast těla, na stejném místě 1x za 6 týdnů.
Pro dlouhodobý efekt hubnutí je nutné zachování doporučeného režimu.

Průběh ošetření

Zákrok je velmi jednoduchý. Nejprve probíhá konzultace, kdy si s klientem vyjasníme veškeré detaily a seznámíme ho s průběhem celého zákroku a také jej změříme. Na tuto část přiložíme speciální nemrznoucí membránou a následně přiložíme hlavicový aplikátor, který nasaje vybranou podkožní oblast, kde zpočátku cítíte tlak, který postupně vymizí. Nejprve probíhá 5 minut zahřívání a poté samotná kryolipolýza – tedy zmražení tukových buněk dané oblasti. Zakončení celého zákroku je prováděno masáží, díky které Vám ošetřované místo opět lehce prohřejeme.
Výsledky kryolipolýzy jsou viditelné již za 1-2 měsíce.

Možná rizika

Zarudnutí v ošetřované oblasti trvající ne déle než několik hodin, případně lokalizované modřiny, které obvykle zmizí během několika hodin či dnů.

Kontraindikace

Onemocnění srdce, ledvin, jater, těhotenství a šestinedělí, kardiostimulátor, cukrovka, chirurgický zákrok během uplynulých 12 měs.

Je efekt skutečně trvalý?

Při zachování zdravého životního stylu a tělesné hmotnosti je efekt trvalý,
podobně jako po klasické liposukci.

Jednotlivé fáze Kryolipolýzy:

Kryolipolýza 1. fáze – Krystalizace tukových buněk

Ošetřovaná část těla je díky speciálně konstruovanému aplikátoru nasáta efektivně, tedy tak, aby bylo co nejvíce tukové tkáně ochlazeno. Tak je docíleno redukce maximálního množství tuku dané ošetřované oblasti a zároveň jsou díky speciálnímu těsnění chráněny okolní tkáně a pokožka před podchlazením. Ochlazení (kryolipolýza) a krystalizace tukových buněk v této oblasti spouští tzv. apoptózu, tedy řízené úmrtí buňky. V praxi to znamená, že tukové buňky dostanou signál, který spouští jejich postupné odumření. Liposukce zmražením začíná!

Kryolipolýza 2. fáze – Odumření tukových buněk

Makrofágy, což jsou buňky přirozené imunity pak tyto odumřelé tukové buňky odstraní jako každé jiné cizí těleso a nečistotu ven z organismu. Tkáň obklopující tukové buňky je přirozeně před tímto procesem chráněna, neboť na ochlazení fyziologicky neodpovídá. Proces zániku tukových buněk je pozvolný, a tím také maximálně bezpečný.

Kryolipolýza 3. fáte – Shluk zbylých tukových buněk, zmenšení tukové vrtsvy

Ve chvíli, kdy jsou odumřelé tukové buňky díky metodě kryolipolýza odstraněny, tuková vrstva se přirozeně remodeluje a zmenšuje. Tuková vrstva se tak zmenšuje a zjednodušeně řečeno – tělo výrazně hubne! Tento proces má u všech jedinců konzistentní výsledek, tedy po jediné aplikaci dochází k úbytku minimálně 25 % tukových buněk.

Kryolipolýza – co lze očekávat od zmražení buněk?

Díky principu řízeného zmrazení podkožní tukové tkáně v problematických partiích, jakými jsou břicho, boky, vnější a vnitřní stehna, Kryolipo dokáže krystalizovat obsah tukových buněk a způsobit tak jejich rozpad. Odumřelé tukové buňky jsou pak odplavovány z těla přirozenými metabolickými pochody a lymfatickým systémem.

Jakékoliv poškození vnitřních orgánů, nervů, cév či kůže je naprosto vyloučené (odborné studie prokázali, že proces řízeného odumírání tukových buňek je zcela bezpečný).

Liposukce zmražením je v současné době nejúčinnější a nejžádanější metodou bezbolestné liposukce. Po jedné aplikaci dochází k úbytku 25 – 30% tukových buněk – a to u každého bez ohledu na věk, váhu či pohlaví.

Mohlo by Vás zajímat

Objednejte se Dárkové poukazy
Logo Dana Scholleová

Připravili jsme pro Vás nové, moderní a přehlednější stránky na bezbolestnou liposukci, odstranění celulitidy, epilaci těla, mikrojehličkovou mezoterapii: www.Beauty-you.eu

Facebook Kosmetický salon a studio hubnutí Beijaflor

Dana Scholleová
Beauty studio
+420 777 858 647

Mladoboleslavská 425
197 00 Praha 9 – Kbely
E-mail: info@hubnuti-kosmetika.cz

Kosmetický salon

© 2023 Dana Scholleová

grafika a web | www.esluzby.net

🍪 Nastavení soukromí