Liposukce ultrazvukem, elektrostimulace, infračervené záření SLIM UP

Multifunkční přístroj SLIM UP, liposukce ultrazvukem, elektrostimulace, infrasvětlo, Praha 9

Jaké problémy řešíme?

 • trvalé úbytky tukových buněkliposukce
 • odstranění celulitidy, zpevnění postavy, detoxikace, zrychlí Váš metabolismus až o 83%!
 • pro rychlé narůstání svalů, při bolestech zad nebo po nemoci. Během jedné kúry dostáváte maximální péči.

Pro koho je vhodné?

 • slečny, ženy i muže od 15 let, kteří nemohou cvičit, potřebují zhubnout, odstranit celulitidu, vyformovat svalstvo, mají problém s metabolizmem a hlavně pro ženy po porodu, či po nemoci.

Ošetřované oblasti při liposukci, formování postavy a zpevnění těla, léčbě celulitidy

 • Hubnutí, liposukce, odstranění celulitidy, zpevnění pokožky - SLIM UP, Im FIT Esthetic Center, Praha 9 břicho
 • boky
 • hýždě
 • stehna
 • lýtka
 • paže
 • záda
 • hrudník

Výhody ošetření

 • Zpevnění těla a tvorba svalů - SLIM UP, Praha 2, Beauty studio Dana ošetření 8 partií těla současně – břicho, boky, vnější a vnitřní stehna – varianta druhá boky, hýždě, vnitřní a vnější stehna
 • výsledek vidíte okamžitě po prvním ošetření
 • bezbolestná, bezpečná procedura, bez vedlejších účinků
 • možné kombinovat současně s jinými procedurami

Délka a cena ošetření

 • Délka procedury: od 12 do 60 minut dle ošetřované partie, 2x – 3x týdně
 • Cena procedury: dle ošetřované partie od 350,- Kč do 3000,- Kč

Více informací o SLIM UP ULTRA

Unikátní účinný přístroj SLIM UP vyřeší velké množství Vašich problémů a umožní hubnutí bez cvičení pomocí 7 různých programů. V rámci jednoho ošetření se postará o liposukci, odstranění celulitidy, zpevnění těla, formování postavy, odvodnění organismu, detoxikaci organismu a odstranění otoků nohou a cévních syndromů.

Formování postavy a zpevnění těla se SLIM UP má výhodu, že jej může provádět kdokoli – stydlivé povahy, či ti, kteří neradi cvičí, včetně starších lidí, osob se srdečními poruchami a lidí jinak zdravotně postižených.

Výhody ošetření liposukce ultrazvukem, elektrostimulace, infračervené záření

 • výsledek vidíte okamžitě po prvním ošetření, pouze ležíte a přístroj cvičí za Vás
 • možné kombinovat současně s jinými procedurami
 • bezpečná procedura, bez vedlejších účinků
 • vhodné pro muže i ženy s různými zdravotními problémy, po porodu, starší
 • pro sportovce ke zlepšení fyzické kondice
 • ideální po úrazu a rehabilitaci např. kolena – rychleji zpevní Vaše stehenní svaly, tím padem budete rychleji zdraví

Délka liposukce ultrazvukem, elektrostimulace, infračervené záření: celkem 60 minut

Doporučujeme ošetření pravidelně 2x týdně.
Pro dlouhodobý efekt je nutné dodržování správného režimu.

Díky elektrické stimulaci cvičí svaly aktivně, což ovlivňuje tvorbu svalů, formování postavy, “zpevnění těla* a celkovou fyzickou kondici.

Současné ošetření až tří partií těla (břicho, boky, vnitřní stehna) nebo (hýždě, vnější a vnitřní stehna).

Účinné cvičení na svaly - celebrita v tenisu pan Čermák na přístroji slim up Hlavní použití SLIM UP ULTRA pro zdraví a krásu, obezita, nadváha místní adipozita (tučnost) jsou stále závažnější problémy, o kterých se všeobecně ví, že poškozuji zdraví i vzhled.

Slim u nás využívá také sólista Národní opery – pan Štípa a pan Čermák viz. foto, 22.světového tenisu v žebříčku ve čtyřhře, jak na zhubnutí, tak na posílení svalové hmoty.

Cvičení se provádí bez námahy a bez zapojení kardiovaskulární soustavy. Proto jsou vyloučena všechna rizika spojená s aktivní činností, například změny tlaku krve a problémy se srdcem a jeho působení je mimořádně relaxující a příjemné. Cvičení se SLIM UP je vhodné pro muže i ženy (také vhodné jako cvičení po porodu). Během jedné kúry dostáváte maximální péči.

Infračervené záření

Infračervené záření vede ke zvýšení všeobecné i místní teploty (na pokožce se dá naměřit teplota až 43°C). A ještě důležitější je, že jeho zvláštní vlastností je dobrá penetrace, takže zahřívání se projevuje přesně tam, kde je ho nejvíce třeba, hluboko v kůži a v podkožním vazivu. Je třeba si pamatovat, že každý stupeň, o který vzroste teplota těla, zvyšuje rychlost metabolismu přibližně o 14%.*
Toto zvýšení teploty a místního metabolismu vede k lipolýze: tučná tkáň má tendenci se přirozeně a beze škod zmenšovat.

Liposukce ultrazvukem

Snížení tukové hmoty se dá lokalizovat ještě lépe na potřebná místa tím, že se použije energie z 20 zdrojů ultrazvuku. Ultrazvuk nejenom způsobuje zvýšení teploty, které pochází z infračervených paprsků, ale také vytváří přímé rozkládání tuků, které se koncentruje s oblastí aplikace, díky svému agresívnímu působení na tukové buňky pomocí mechanických vibrací do hloubky a vzniku plynových kavitačních mikrovesikul (měchýřků).

Elektrostimulace – posilovač svalů

Excitační proudový výstup z 8 motorků umožňuje umístění 16 elektrod na hlavní svaly těla, které spouštějí intenzívní, příjemné stahy svalů. Tímto způsobem vytvořená svalová činnost dále posiluje spotřebu energie, spaluje velké množství kalorií a napomáhá dále zvyšovat teplotu.

Průběh ošetření

Po dobu působení přístroje zůstáváte ležet ve spodním prádle a ponožkách. Na oči jsou Vám nasazeny ochranné brýle, to proto, aby nebyl poškozen zrak. Dostanete také rukavice, které zabrání úniku tepla z končetin. Nasadíme Vám elektrody, které se postarají o formování Vaší postavy a zpevnění svalů. První tři minuty pociťujete lehké mravenčení, které imituje lehkou rozcvičku. Poté dochází k samotnému programu, který je klienty vnímán velmi rozdíleně, vaše svaly cvičí samy, což nemůžete ovlivnit, stačí jen relaxovat a nechat tělo cvičit, v tomto případě je ošetření příjemné. Je třeba si na něj zvyknout a vy sami dle pocitu určíte jaká intenzita vám vyhovuje. Vy ležíte, avšak Vaše tělo funguje jako byste právě intenzívně cvičili! V den ošetření necvičit.

Váha se dá upravit navrácením energetické rovnováhy, což je možné dvěma způsoby:

snížením příjmu energie (tj. množstvím snědené potravy),
zvýšením spotřeby energie, a toho se dosáhne zvýšením rychlosti látkové přeměny, svalové aktivity nebo teploty.

Kontraindikace:

Jakékoli léze nebo poranění kůže a neurologické změny superficiální citlivosti¨
Těhotenství
Epilepsie
Psychóza a mentální nestabilita
Nepoužívat ultrazvuk a elektrostimulaci u osob s kardiostimulátorem
Ultrazvuk nepoužívat na kloubní náhrady nebo kovové destičky
U ošetření obličeje – při migréně nepoužívat pistoli na obličej

Tvarování postavy

Jedním z největších problémů s krásou je ztracený tonus pleti a svalů.

V určité míře to je přirozený jev, protože během let se v naší pleti ztrácí elasticita a ubývá vody, a tudíž se snižuje její schopnost zůstat pevná a napjatá; při současně sedavém způsobu života se snižuje i objem a mění tvar našich svalů.

Spolu s tímto trendem, který souvisí s věkem, bychom měli uvažovat i takové faktory, jako je těhotenství, rychlý přírůstek na váze a rychlé zhubnutí, celulitida a hormonální změny, které všechny mohou způsobovat střídavé napínání a uvolňování pokožky a tím snižovat její pružnost.

SLIM UP ULTRA dokáže cíleně vymodelovat tělo, a to s použitím motorových excitačních proudů, které optimalizují tropismus a svalový tonus a odvádí tekutiny, které se zadržují v tkáních.

Podle toho, kde se elektrody aplikují, lze pozvednout prsy tím, že se upraví prsní svaly nebo bojovat s poklesem břicha tím, že se posílí svaly břišní stěny, lze tvarovat a zvednout zadek, zeštíhlit a tvarovat stehna a také zeštíhlit a zmenšit lýtka nebo kotníky.

Četnost, síla a trvání použitého proudu lze měnit, podle toho, který problém řešíme.

Ale SLIM UP ULTRA nejen zpevňuje svaly. Dvacet pevných zdrojů ultrazvuku nebo dokonce ruční aplikátor, který dokáže přenést ultrazvuk na libovolnou část těla, stimulují vazivové buňky při intersticiální kolagenóze.

Proto má SLIM UP ULTRA dvojí funkci: posiluje svaly v hloubce a zvláčňuje pokožku.

Příprava na kosmetické ošetření a relaxační účinky

Ošetření pomocí SLIM UP ULTRA má celkový relaxační účinek díky analgetickému účinku proudu, relaxačnímu účinku na svaly a relaxačnímu a okysličujícímu vlivu infračerveného tepla a ultrazvuku.

Spolu s tímto účinkem, který znamená, že SLIM UP ULTRA může být použit v antistresových cyklech a při relaxačním ošetření, tepelný účinek infračervených paprsků a ultrazvuku se může využít k přípravě na jiné léčení nebo jako jeho zakončení.

Teplo ve skutečnosti umožňuje lepší pronikání kosmetických výrobků skrz pokožku i lepší absorpci související s mikrocirkulací.

SLIM UP ULTRA proto může být doplňkem nebo náhradou hyperemické (překrvující) kosmetiky, vyhřívacích pokrývek, okluze, pecí typu Bier … a konečně i zpříjemňuje práci kosmetičky.

CELULITIDA

Celulitida je vada na kráse, kterou primárně způsobuje nedostatečnost v mikrocirkulaci, která vede ke změnám v tukové tkáni a pojivových vláknech.

Celulitida může být těžká (nebo nezralá), lehká, především tuková, dominuje v ní ztráta tonusu pokožky, nebo může souviset se špatným oběhem lymfy nebo krve.

Všechna nabízená léčení mají za cíl zvýšit oběh (např. zahřívací kosmetikou nebo „vazotonizací“), snížit objem tuku (produkty na štěpení tuků, jako jsou řasy, jód, kofein, kola nebo hypertermická zařízení), snížení stáze nebo edému (tlaková terapie, „vysušující“ kosmetika) nebo zlepšení tonusu pokožky (zařízení pro pasívní cvičení a kontrakce pomocí motorků) a tak podobně.

SLIM UP ULTRA nabízí širokospektrální odpověď na problémy s celulitidou

Ve skutečnosti umožňuje, společně s fyziologickou phypertermií vyvolanou infračervenými paprsky:

významné zvýšení lokální mikrocirkulace (celulitida* je charakterizovaná „studenějšími“ místy) s příslušným okysličováním a výživou tkáně,
zdravou drenáž toxinů, k němuž dochází díky stimulaci cév a lymfy.zrychlení metabolismu tukové tkáně, která bývá u žen s celulitidou* přebytečná.

Díky přímému kavitačnímu a mechanickému působení ultrazvuku je také možné získat:

cílený lipolytický účinek na místa, kde došlo k nahromadění tukových míst,
fibrinolitický a elastizující účinek na velká vazivová místa s rozvinutou celulitidou.

Účinek excitace pomocí motorků a elektrostimulace podporuje:

odvádění lymfy a krve ze „stojatých míst“ díky odčerpávající funkci svalů, nápravu tonusu a zmenšení důlků díky svalovému cvičení.

Možnost lokalizovat jak infračervené paprsky, tak 16 elektrod a 20 zdrojů ultrazvuku na místa nejvíce postižená nedokonalostmi způsobenými celulitidou umožňuje tvarování těla.

Otoky nohou a stagnace krve a lymfy v nohách

Toto je další obecně rozšířený problém, hlavě mezi ženami.

Nateklé kotníky, unavené nohy, křečové žíly a edémy se objevují stále častěji.

Jsou způsobeny především genetickými faktory, ale jejich vznik podporuje i sedavý životní styl, nevhodný typ oblečení, těhotenství, hormonální poruchy, které vedou k retenci, a specifická povolání, pro která jsou typické dlouhé časové úseky se stáním nebo sezením. Při vyšší hmotnosti je pro krevní oběh těžší dostat se zpět k srdci, tuk stlačuje žíly a mízní cévy.

SLIM UP ULTRA umožňuje rychlé zlepšení, a to jak snížením přebytečného tuku, tak poskytnutím účinného svalového cvičení, které působí jako „pumpa“, rozproudí tekutinu v žílách a mízních cévách a „tlačí“ rozšířené cévy směrem vzhůru. Zdroje infračerveného záření také zvyšují rychlost pohybu lymfy a umožňují to, co je ve všech svých záměrech a účelech lymfatická drenáž.

Obecný relaxující účinek

Je evidentní, že světlo a teplo mají relaxační i antidepresivní účinky v souvislosti s uvolňováním chemických mediátorů do krevního oběhu. To znamená, že „koupání“ v infračerveném záření je dozajista zdravé, musíme však současně uvážit přínos smyslového vnímání spojeného se stahy velkých svalových vazů v těle.

Co by mohlo být příjemnější, než cvičení, které nevyžaduje žádné úsilí, ale zato zlepšuje krevní oběh a odstraňuje zachycené toxiny?

SLIM UP ULTRA Vám nabízí to vše v jediné hodině, na příjemné pohovce, v teplém infračerveném světle a mezi příjemnými vlnami, které vytváří stimulace svalů a zajišťuje relaxační posezení, při němž se uvolníte od stresu.

Kontraindikace: kardiostimulátor, horečka, infekční onemocnění, zánět, akutní úraz, otok, poranění kůže, těhotenství, kloubní náhrady, kovové destičky, epilepsie, neurologické změny

Klinická studie

Efektivnost kosmetického přístroje SLIM-UP ULTRAklinická studie v PDF ke stažení

Mohlo by Vás zajímat
Logo Dana Scholleová

Připravili jsme pro Vás nové, moderní a přehlednější stránky na bezbolestnou liposukci, odstranění celulitidy, epilaci těla, mikrojehličkovou mezoterapii: www.Beauty-you.eu

Facebook Kosmetický salon a studio hubnutí Beijaflor

Dana Scholleová
Beauty studio
+420 777 858 647

Mladoboleslavská 425
197 00 Praha 9 – Kbely
E-mail: info@hubnuti-kosmetika.cz

Kosmetický salon

© 2021 Dana Scholleová

grafika a web | www.esluzby.net