Lipodestrukce, lipomasáž nové technologie na odstranění celulitidy a liposukce ultrazvukem.

Jaké problémy při odstranění celulitidy řešíme?

 • přístroj Eximia Attraction je absolutní světovou špičkou v odstraňování celulitidy, zpevnění těla,redukce tuku, detoxikace organismu, otoků nohou a na bolesti zad – masážní drenáž.
 • Tato procedúra je také velmi vhodná na povadlou pokožku k její rekondici.

Pro koho je odstranění celulitidy vhodné?

 • slečny, ženy (také po porodu) i muže od 15 let, kteří mají potíže s celulitidou, s nadbytkem tuku, a potřebují zpevnit pokožku, na místech, kde cvičení nepomáhá.

Eximia odvodnění, formování, zpevnění

Ošetřované oblasti při odstranění celulitidy, detoxikaci organismu, otoků nohou, zpevnění těla a redukce tuku

 • záda, špíčky u podprsenky, boky, stehna, lýtka, hýždě, špíčky u kolen
 • břicho, paže, špíčky na hrudi (u podprsenky)
 • obličej

Výhody ošetření odstranění celulitidy:

 • p. Markéta profil před hubnutím a velké strie p. Markéta profil po hubnutí a úbytek striívýsledek vidíte okamžitě po prvním ošetření
 • bezbolestná, bezpečná procedura, bez vedlejších účinků
 • možné kombinovat současně s jinými procedurami

Délka a cena ošetření

 • Délka procedury: od 15 do 40 minut dle ošetřované partie, 2x – 3x týdně
 • Cena procedury: dle ošetřované partie od 750,- Kč do 2000,- Kč

Více informací o odstranění celulitidy

Splňte si své sny, odstraňte celulitidu a vymodelujte si Vaší postavu.

Ošetřením pomocí přístroje Eximia Attraction splňujeme všechny požadavky klientů na odstranění celulitidy, zadržování vody v těle, zeštíhlení břicha, dalších partií a formování těla. Přístroj Eximia Attraction je 5x silnější než kavitace a je tedy absolutní světovou špičkou v odstraňování celulitidy, detoxikaci organismu, otoků nohou, zpevnění těla a redukce tuku. Tato procedúra je také vhodná na povadlou pokožku k její rekondici. Díky perifernímu prokrvení pokožka získá zpět svou elasticitu.

Masáž a drenáž na bolavá záda, Praha 2, Beauty studio Dana Odstranění celulitidy na stehnech, Praha 2, Beauty studio Dana

Ošetření je podpořeno okysličením a tím se zlepšuje hebkost a hydratace pokožky, tvarování postavy. Výsledky jsou viditelné ihned po první proceduře a za pouhých 6 ošetření dosáhnete zeštíhlení a zpevnění těla na místech, kde potřebujete. Procedura je příjemná, bezbolestná a zažijete i pocit relaxace. Odstranění celulitidy zabírá tam, kde dieta a cvičení už nepomáhá. Velmi vhodné pro ženy po porodu.

Výsledek ošetření po 3 kúrách

Pro dlouhodobý efekt je nutné dodržovat doporučený režim. Na fotografiích vpravo jsou patrné “zázraky” po třech ošetřeních.

Složení procedury

 1. drenáže se čtyřfázovou vákuovou masáží se silným magnetem pomocí Endoliftu
 2. pomocí elekroporézy a mikroakustické vlny – především na odstranění lokálních tělesných indispozic.

Průběh ošetření odstranění celulitidy

Klientka si pohodlně lehne, natřeme jí olejem. Vlastní ošetření probíhá jako masáž, jen vezme hlavici přístroje, kterou jezdíme po ošetřovaném místě. Do hlavice se pomocí podtlaku (vakua) nasává kožní řasa, jež je hnětena dvěma masážními válečky, které řídí počítač, každý má svůj pohon, otáčí se dle zvoleného programu od sebe, k sobě a vytváří takzvanou “vakuovou vlnu”. Po ošetření zbytky oleje omyjeme. Procedura je vnímána jako příjemná a relaxující.

Možná rizika

Zarudnutí v ošetřované oblasti, které nejdéle do několika hodin vymizí.
Zcela výjimečně lokalizované modřiny.

Kontraindikace

Těhotenství, kardiostimulátor, rakovina, akutní infekce, selhávání srdečního oběhu, vážné selhání ledvin, křečové žíly, vysoký krevní tlak, tuberkulóza, duševní problémy. Pod svolením lékaře, lze přístroj aplikovat i při vysokém krevním tlaku léčeném, při těhoteství, astma a cukrovce.

Principem ošetření je masáž pomocí hlavice přístroje, do které se pomocí podtlaku (vakua) nasává kožní řasa, jež je hnětena dvěma masážními válečky, které jsou řízeny počítačem, každý má svůj pohon, otáčí se dle zvoleného programu od sebe, k sobě i jedním směrem a vytváří takzvanou “vakuovou vlnu”, která se posouvá pomocí samohybné hlavice dopředu, dozadu, do strany nebo diagonálně. V závislosti na zvoleném programu je procedura doplněna stálou nebo impulsní aspirací. Tímto se cíleně řídí intenzita ošetření, buď působí hlouběji v podkoží (lokální tuk, celulitida), nebo pokožku zpevňuje a vyhlazuje (po porodu, po liposukci) či provádí drenáže a tím aktivuje lymfatický systém.

Endolift je vhodný pro všechny ať už jako prevence celulitidy nebo pro odstranění pomerančové kůže již v pokročilém stádiu, či při problémech se zavodněním a otoky jakéhokoli původu.

Jedná o masáž přístrojem, vakuová drenáž, která funguje na střídání tlaku a podtlaku, rozproudí lymfatický systém.

Formování postavy, pokožky drenáž tekutin, dermická a hypodermická oxygenace,
hloubkové rýsování kontur těla modelující vlastnosti – proti celulitidě.

Mohlo by Vás zajímat
Logo Dana Scholleová

Připravili jsme pro Vás nové, moderní a přehlednější stránky na bezbolestnou liposukci, odstranění celulitidy, epilaci těla, mikrojehličkovou mezoterapii: www.Beauty-you.eu

Facebook Kosmetický salon a studio hubnutí Beijaflor

Dana Scholleová
Beauty studio
+420 777 858 647

Mladoboleslavská 425
197 00 Praha 9 – Kbely
E-mail: info@hubnuti-kosmetika.cz

Kosmetický salon

© 2021 Dana Scholleová

grafika a web | www.esluzby.net