Bezbolestná liposukce


Kryolipolýza - liposukce zmražením tukových buněk

Kryolipolýza je nová ověřená technologie z USA určená k trvalému neinvazivnímu odbourání tuku. Je jedinou neinvazivní metodou, která prokazatelně ničí tukové buňky a jako jediná proto snese srovnání s klasickou liposukcí.

Laserová liposukce

Lipo laser revoluční metoda v hubnutí. Lékařsky ověřená metoda z USA, celosvětový hit – nejúčinnější a nejbezpečnější neinvazivní metoda srovnatelná s klasickou liposukcí! Absolutní novinka roku 2012 konečně v České republice. Účinnost této metody byla prokázána klinickými studiemi.Již za dva týdny můžete zhubnout až o 2-3 konfekční velikosti. Ošetření 10 partií při jednom ošetření.
Bez bolesti, přirozenou cestou. Krátká doba ošetření cca 40 minut. Pro nejefektivnější výsledek je doporučeno zákrok opakovat 1x každý třetí den, 6 kúr po sobě.

Liposukce ultrazvukem, elektrostimulace, infračervené záření SLIM UP

Liposukce bez skalpelu, bolesti a jizev! Hubnutí, zpevnění postavy, odstranění celulitidy a zrychlení metabolismu o 83%, to vše při jedné kúře – a to současně na osmi svalových partiích!


Radiofrekvenční liposukce ultrazvukem

Protégé – nová unikátní liposukce (Collagen Refill Technology). První přístroj v Praze – HIT v USA! Nejlepší výkonná radiofrekvence kombinovaná s vysokofrekvenčním ultrazvukem. Co přístroj umí? Docílíte zhubnutí a vyhlazení pokožky téměř na všech částech těla.

Odstranění celulitidy a formování postavy

Lipomasáž zcela nových technologíí, řeší veškeré problémy těla:

1) odvodnění, zformování, zpevnění, odstranění celulitidy všech stupňů, lymfatická masáž, vakuová masáž, drenážní masáž

2) poskytuje i dokonalou obličejovou péči

3) formuje a zpevňuje poprsí

Lymfodrenáž - odstranění celulitidy, odvodnění organismu

Lymfatická masáž aktivuje tok lymfy v lymfatickém systému a napomáhá k: regeneraci celého těla, odvodnění organismu, odstranění celulitidy, detoxikaci, prevenci vzniku křečových žil, zlepšení trofiky kůže, odstraňuje syndrom těžkých nohou.


Logo Dana Scholleová

Připravili jsme pro Vás nové, moderní a přehlednější stránky na bezbolestnou liposukci, odstranění celulitidy, epilaci těla, mikrojehličkovou mezoterapii: www.Beauty-you.eu

Facebook Kosmetický salon a studio hubnutí Beijaflor

Dana Scholleová
Beauty studio
+420 777 858 647

Mladoboleslavská 425
197 00 Praha 9 – Kbely
E-mail: info@hubnuti-kosmetika.cz

Kosmetický salon

© 2020 Dana Scholleová

grafika a web | www.esluzby.net